YARDIM

Hizmet Vermek İsteyenlerHizmet Vermek İçin Üye Ol linkini tıklayınız ve üyelik formununda gerekli bilgileri doldurup bir sonraki formda hizmet vermek istediğiniz alanları seçiniz. Akademik alanda hizmet vermek istiyorsanız eğitim durumunuz, mezun olduğunuz okullar ve derecelerinizi mutlaka giriniz. Ayrıca tecrübenizi ve kendiniz hakkında bilgi kısımlarını detaylı şekilde doldurmanızı tavsiye ederiz. Profilinizi görenler ilk anda sizi burada yazdıklarınız ile tanıyacak ve değerlendirecektir. Onlara kim olduğunuzu ve nasıl katkıda bulunabileceğinizi profilinizde açıklama fırsatı bulabilirsiniz.
Hizmet almak isteyenler size site üzerinden direkt ulaşabilirler ve site üzerinden kendilerine aracısız şekilde geri dönüş yapabilirsiniz. Sitede yayınlanan hizmet taleplerini Hizmet Almak İsteyenleri Ara linkine tıklayarak tarayabilirsiniz. Hizmet almak isteyenlere ulaşabilmek için Üyelik Paketi kullanmanız gerekmektedir.
Seçebileceğiniz hizmet alanı sayısı en fazla 3'dür. Sadece kalifiye olduğunuz hizmet alanlarını seçiniz. Hizmet almak isteyenlerin size ulaşma şansını arttırmak için seçeceğiniz alanların eğitiminiz ve tecrübeleriniz ile alakalı olmasına özen gösteriniz. Ayrıca seçtiğiniz alan ve konuların birbirleriyle alakalı olmasına özen gösteriniz. Çok sayıda, odaksız ve birbirinden alakasız seçilen konular arama sonuçlarında profilinizin sonlara doğru yer almasına sebep olacaktır. Hizmet almak isteyenler profilinizde seçtiğiniz hizmet alanlarının tümünü aynı anda görmektedir. Birbiriyle alakasız alanlarda hizmet verenler çok fazla tercih edilmemektedir.
Profesyonel olmanız veya sertifika sahibi olmanız mutlaka yararlı olacaktır, ama hizmet verebilmek için gerekli değildir. 10p10m.com’un üyelerinin çoğunluğunu konusunda uzman profesyoneller oluşturmaktadır.
10p10m.com 'a üye olmak ücretsizdir. Ücretli hizmetleri üye olduktan sonra Üyelik Paketleri altında bulabilirsiniz.
Üye Girişi linkini tıklayınız ve üye girişi kısmında kullanıcı adı ve şifrenizi girip sisteme bağlanınız. Karşınıza çıkan Üyelik İşlemleri sayfasında üyeliğiniz ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilir ve üyelik bigilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada size gelen mesajları, hizmet verdiğiniz alanlara uyan hizmet taleplerini, ve ücretli hizmetleri görebilirsiniz.
10p10m.com üyeleri 10p10m.com çalışanları değildirler. Üyeler 10p10m.com'dan tamamen bağımsızdırlar ve de hizmet almak isteyenler ile direkt iletişim kurarlar. 10p10m.com üyeleri hizmet zamanlarını ve ücretlerini kendileri belirler.
Hizmet ücretleri yapılan işe, tecrübeye ve hizmet verenden verene değişmektedir. Ücreti belirleyen temel faktörler hizmetin konusu, hizmet verenin eğitim düzeyi, tecrübesi, nitelikleri ve diğer hizmetlere göre nerelerde fark yarattığıdır. Bunun yanında bulunduğunuz şehir ve semt de hizmet ücretini etkilemektedir.
Üyeğinizi aktive ettikten sonra profiliniz arama sonuçlarında yer alacak ve de hizmet almak isteyenlere site üzerinden sunulacaktır. Profilinizi gören ve sizinle ilgilenenler 10p10m.com üzerinden size direkt ve aracısız şekilde ulaşabilecektir. Kişisel bilgilerinizi korumak ve de size spam yollanmasını engellemek üzere iletişim size 10p10m.com 'dan gelen bir email ile başlayacaktır. İlk iletişim kurulduktan sonra hizmet almak isteyen ile direkt iletişim kurabilirsiniz ve referanslarınızı, ne kadar tecrübeli olduğunuzu, ücret bilgilerinizi ve müsait olduğunuzu zamanları konuşabilirsiniz.
Üyeliğinizi aktive eder etmez "https://www. 10p10m.com/" adresinde herkesin kolayca profilinize ulaşabileceği bir sayfanız olacaktır.
Üyelik kaydı sırasında istenilen tüm bilgileri detaylı ve özenli şekilde doldurmanız şansınızı arttıracaktır. Profilinizi görenler ilk anda sizi burada yazdıklarınız ile değerlendirecektir, bu yüzden profilinizin kapsamlı ve güncel olması çok önemlidir. Seçtiğiniz hizmet alanlarının eğitiminiz ve tecrübeleriniz ile alakalı olmasına özen gösteriniz. Ayrıca güvenilirliğinizi ve görünürlüğünüzü arttırmak, ve hizmet almak isteyenlere direkt ulaşabilmek için ücretli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Profilinizde girdiğiniz bilgilerin içeriği, detayları, yazıya aktarımı ve tüm bunları kısa bir video ile sunuş tarzınız sizi değerlendiren potansiyel müşterilerin yegane incelediği ve kıyasladığı şeylerdir. İyi bir intiba bırakabilmeniz için profiliniz elinizdeki ilk ve en önemli fırsat olup potansiyel müşterilerin size ulaşıp ulaşmamasını belirleyen faktördür. İyi bir profil nedir, nasıl yazılır, nelere dikkat etmek gerekir? Profilinizi düzenlerken dikkat etmeniz gereken püf noktalar şunlardır:
• Tüm sunduğunuz bilgilerin tam, doğru ve eksiksiz girilmesi
• Gramer ve yazım kurallarına dikkat edilmesi, akıcı bir dil kullanılması. Kendi tanıtımını gramer ve yazım hataları içeren bir yazı ile yapan biri potansiyel müşterilere pek güven vermeyebilir.
• Hizmet verdiğiniz alanları seçerken sadece ve sadece niteliğine sahip olduğunuz ve gerçekten hizmetini verdiğiniz alanların seçilmesi
• Hizmet tecrübelerinizin kapsamlı ve detaylı anlatılması, hangi alanlarda hizmet verdiğinizin açık ve net şekilde belirtilmesi, farkınızın iyi bir şekilde açıklanması
• Profilinizde kendinize ait ve güzel çekilmiş bir resminizin olması. Profilinde resimleri olan üyelerimiz potansiyel müşterilere diğer üyelere kıyasla yaklaşık 10 kat daha fazla email almaktadır.
• Çektiğiniz video sizi kısa ve özlü olarak, en hızlı biçimde müşterilerinizin tanımasını sağlayacak şekilde hedefe yönelik olmalıdır.
• Telefon ve email adresi gibi kişisel bilgilerin profilinizde sadece bu alanların sorulduğu yerlere girilmesi ve diğer herkes tarafından görülebilen alanlarda belirtilmemesi. Aksi takdirde çok sayıda spam emaile maruz kalıp, telefon veya email ile rahatsız edilebilirsiniz.
• Referanslarınızı belirtirken referanslarınıza ait email ve telefon gibi kişisel bilgilerin girilmemesi. Referanslarınızın sadece isim bilgisini giriniz ve kendilerine hangi konu ve alanlarda yardımcı olduğunuzu veya hizmet verdiğinizi belirtiniz. Referanslarınızdan izin almadan bilgilerini profilinizde belirtmeyiniz.
Akademik olsun veya olmasın sitemizdeki hizmet alanları ve konuları çok kapsamlıdır ve her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sitemizde olmayan çok özel bir alanda hizmet veriyorsanız bize ulaşınız ve bu alanı bildiriniz.
Üyelik iptal linkini kullanarak siteye üye girişi yapabilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
10p10m.com, Google ve diğer arama motorları tarafından sürekli olarak belirli aralıklarla taranmakta ve indekslenmektedir. Üyeliğinizi iptal ettiyseniz, Google bir sonraki taramasında bunu farkedecek ve kendi kayıtlarını güncelleyecektir. Bu güncellemeden sonra size ait bilgilere Google üzerinden ulaşılamayacaktır. Google'ın tarama işlemlerini gerçekleştirip kayıtlarını güncellemesi bir hafta ile bir kaç ay kadar sürebilir, bu süre üzerinde 10p10m.com 'un herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır.
Şifremi Unuttum linkini tıklayıp kullanıcı adı ve email adresinizi girerek kayıtlı olduğunuz email adresine şifrenizi gönderebilirsiniz.
10p10m.com 'dan üyelik başvurusu, yeni şifre isteği gibi taleplere sistem otomatik olarak cevap vermekte ve aktivasyon emaili veya şifre anında gönderilmektedir. Sistem tarafından gönderilen emailler zaman zaman Hotmail, Yahoo, Mynet gibi email servisleri tarafından "Junk Mail", "Bulk Mail", "Önemsiz Posta", "Gereksiz" gibi bir klasöre aktarılabilmektedir. Bu klasörleri mutlaka kontrol etmelisiniz ve kalıcı çözüm olarak 10p10m.com 'un email adresini "Güvenli Gönderenler" listenize eklemelisiniz.
Detaylı Bilgi

Hizmet Almak İsteyenlerİki farklı şekilde hizmet alabilirsiniz, hizmet tabelinizi sitede yayınlayarak veya hizmet verenleri arayarak. Hizmet Almak İçin Üye Ol linkini tıklayınız ve üyelik formununda gerekli bilgileri doldurup bir sonraki formda hizmet almak istediğiniz alanları seçiniz ve hizmet talebinizi yaratınız. Hizmet talebiniz sitede görünecek ve bulunduğunuz şehir ve semtde hizmet verenler talebinizi değerlendirip size direkt olarak ulaşabileceklerdir. Arama yaparak hizmet verenleri bulmak için Hizmet Verenleri Ara linkine tıklayınız. Arama sayfasında hizmet alanı, hizmet konusu, hizmet kategorisi, ülke, bölge, il ve semt&ilçe alanlarını seçip dilediğiniz ücret aralığını belirledikten sonra arama yapabilirsiniz. Belirttiğiniz kıstaslara uyanlar arama sonuçlarında gözükecektir. Herhangi bir hizmet verenin detaylı bilgilerine ulaşmak veya kontak kurmak için isim üzerine tıklayınız.
İletişim kurmak istediğinizi bulduktan sonra, profil sayfasında Hizmet Verene Mesaj Gönder başlığı altındaki gerekli bilgileri doldurup mesaj gönderebilirsiniz. İletişim kurduğunuz size 10p10m.com üzerinden email gönderebilecektir. İlk kontak kurulduktan sonra sorular sorup hizmet vereni yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Referanslarını, hizmet için müsait olduğu zamanları, semt olarak size ne kadar yakın olduğunu, ücretini öğrenebilir ve de sormak istediğiniz her türlü aklınıza gelen soruyu sorabilirsiniz. Mutlaka email veya telefon üzerinden görüşün ve nasıl birisi olduğunu yakından tanımaya çalışın. Eğer hizmet almak istediğiniz konu üzerine bulunduğunuz şehirde başkaları varsa onlarla da iletişim kurun. Sizin için önemli olan kendinize en uygunu bulmaktır.
İhtiyaç duyduğunuz alan ve konuları, Hizmeti alacağınız yeri talep ediyorsanız belirtiniz, Hizmete ne kadar çabuk ihtiyacınız olduğunu, Telefon numaranızı belirtebilirsiniz.
Arama sonucunda kriterlerinize uygun birçok hizmet veren bulabilirsiniz. Tüm bulduğunuz profilleri titizce okuyup inceleyiniz ve sizin ilgilendiğiniz alanda doğrudan tecrübesi olanlarla iletişim kurunuz. Birden fazla kişi ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde en uygunu bulma şansınız artacaktır.
Hizmet verenler taleplere çok kısa sürede cevap vermektedir. Ama bazen pek çok sebepten dolayı gecikme olabilir. Tatil zamanı olabilir veya o an emaillerini kontrol edemiyor olabilir. Bazı hizmet verenler tamamen dolu olup yeni öğrenci alamayacak durumdadırlar ve sizin emailinize karşılık verme zahmetinde bulunmayabilirler. Birden fazla kişile iletişim kurarak size kısa sürede geri dönülmesini sağlayabilirsiniz.
Sitemizdeki hizmet alanları ve konuları çok kapsamlıdır ve her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sitemizde olmayan çok özel bir alanda hizmet almak istiyorsanız bize ulaşınız ve bu alanı bildiriniz.