Kullanım Şartları

www.10p10.com’u (bundan böyle site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.
1. Site; Esentepe Mahallesi. Sancak 2.Sokak C Blok No:10/3D Çorlu/Tekirdağ 59850
Türkiye adresinde faaliyetleri yöneten Biovvium Bilgi Teknolojileri Pazarlama
ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi tarafından işletilmektedir. Bundan böyle 10p10m.com olarak adlandırılacaktır.

2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. 10p10m.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.
3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, 10p10m.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda10p10m.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
5. Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. 10p10m.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.
6. Siteye kayıt olmuş olan kullanıcılar, kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda yayınlanan bütün bilgi, belge, video veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.
7. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
8. 10p10m.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. 10p10m.com ürün veya hizmet alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.
9. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların10p10m.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan 10p10m.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, satıcıların sorumluluğundadır.
10. 10p10m.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
11. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan 10p10m.com sorumlu değildir.
12. 10p10m.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, 10p10m.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.